Streetfly  – Justbow Ofisi / İstanbul

Streetfly  – Justbow Ofisi / İstanbul

Streefly – Justbow markalarının ,İstanbul İkitelli’ de ayakkabı tasarım ofisi olarak kullanılacak ofislerinin tasarım ve uygulama işi Kolon tarafından yapılmıştır. Brüt bir yaklaşımla , farklı bir ofis ortamı oluşturulmak istenmiştir. Çıplak duvarlar , masif çalışma elemanları ve sarkıt aydınlatmalar mekanın bütünleyici öğeleridir.

TAGS

kolon,kolon mimarlık,kolon içmimarlık,tasarım,proje,uygulama,ofis tasarımı,interior design,ofis,mimari proje, ofis projeleri, office design

Share:

İletişim

Giyimkent, Vadi Cd. No:132, 34230 Esenler/İSTANBUL Phone:+0(212) 951 0158 Fax:+0(212) 951 0158 Email:[email protected]                                                            
Kolon Mimarlık ; mimarlık, içmimarlık ve ürün tasarımı alanlarında çalışmalar yapan, İstanbul-Kadıköy merkezli, disiplinlerarası bir oluşumdur. Mimari, içmimari ve mekan oluşumundaki öğeler bir bütündür. Bir bütün olarak düşünülmeli, tasarlanmalıdır. Mimari süreç sonrasında oluşturulmaya çalışılan içmimari, çoğunlukla yüksek maliyet ve fazla sorun demektir. Bu felsefeyle yola çıkan `Kolon` ekibi mimari , içmimari ve ürün tasarımı sürecini , profesyonelleri ile birlikte bir bütün olarak ele almaktadır. Dolayısıyla daha verimli ve özgür bir proje ve uygulama süreci oluşmaktadır.
© Copyright 2017

Kolon Mimarlık / İç Mimarlık

error:
× whatsapp ile yazın