Asena Tekstil – EVTEKS Fuar Standı Tasarımı

  • Home
  • /
  • portfolio
  • /
  • Asena Tekstil – EVTEKS Fuar Standı Tasarımı

Asena Tekstil – EVTEKS Fuar Standı Tasarımı 

EVTEKS İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı ‘nda sergilenmek üzere Asena Tekstil için tasarlanan  ve uygulanan fuar standıdır. Fuar standı tasarımında ayna detayları ve cnc kesim plakalar standı farklı kılmak için detaylı olarak düşünülmüştür.

TAGS

kolon,kolon mimarlık,kolon içmimarlık,tasarım,proje,uygulama,ürün tasarımı,interior design, asena tekstil, design, fuar standı, stand, fuar standı tasarımı ,

Summary
Asena Tekstil - EVTEKS Fuar Standı Tasarımı
Article Name
Asena Tekstil - EVTEKS Fuar Standı Tasarımı
Description
EVTEKS İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı 'nda sergilenmek üzere Asena Tekstil için tasarlanan  ve uygulanan fuar standıdır. Fuar standı tasarımında ayna detayları ve cnc kesim plakalar standı farklı kılmak için detaylı olarak düşünülmüştür.
Author
Publisher Name
Kolon Mimarlık - İçmimarlık
Publisher Logo

Share:

İletişim

Giyimkent, Vadi Cd. No:132, 34230 Esenler/İSTANBUL Phone:+0(212) 951 0158 Fax:+0(212) 951 0158 Email:[email protected]                                                            
Kolon Mimarlık ; mimarlık, içmimarlık ve ürün tasarımı alanlarında çalışmalar yapan, İstanbul-Kadıköy merkezli, disiplinlerarası bir oluşumdur. Mimari, içmimari ve mekan oluşumundaki öğeler bir bütündür. Bir bütün olarak düşünülmeli, tasarlanmalıdır. Mimari süreç sonrasında oluşturulmaya çalışılan içmimari, çoğunlukla yüksek maliyet ve fazla sorun demektir. Bu felsefeyle yola çıkan `Kolon` ekibi mimari , içmimari ve ürün tasarımı sürecini , profesyonelleri ile birlikte bir bütün olarak ele almaktadır. Dolayısıyla daha verimli ve özgür bir proje ve uygulama süreci oluşmaktadır.
© Copyright 2017

Kolon Mimarlık / İç Mimarlık

error:
× whatsapp ile yazın